Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | 650 typových projektů rodinných domů www.nasdum.cz
"J.A.P." spol. s r.o.
Stavební pouzdra
Adresa: Nivky 67
250 81, Přerov III-Lověšice
Telefon: 581 706 011
E-mail: jap@japcz.cz
www: www.japcz.cz
Kontaktní osoba:
Jiří Frolík

Telefon: 602 431 192
E-mail: Jiri.Frolik@het.cz

Galerie

O společnosti:

Společnost "J.A.P." spol. s r. o.

Přerovská společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

Stavební pouzdra J.A.P.

Moderní způsob oddělení jednotlivých prostor za pomoci stavebního pouzdra J.A.P. je velmi elegantním, tichým a v neposlední řadě i bezbariérovým řešením pro jakýkoliv interiér. Tento stavební dílec slouží pro zasouvání dveří dřevěných, prosklených i celoskleněných do zděné či sádrokartonové příčky. Stavební pouzdra jsou nabízena ve čtyřech modelových typech: Standard, Komfort, Parallel, Unibox.

Půdní stahovací schody J.A.P

Stahovací schody jsou určené pro vstup do málo používaných – zejména půdních prostor. Stabilní konstrukce schodů zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození i rozdílnému teplotnímu a vlhkostnímu prostředí. Půdní schody jsou vyráběny v několika modelových řadách - v protipožární či zateplené variantě, s ukotvením do stěny, či do stropu. Délku a rozměry schodiště lze dodat dle přání zákazníka.

Schody a schodiště J.A.P.

Nabídka interiérových a exteriérových schodišť společnosti J.A.P. je komplexní. Zahrnuje totiž jak schodiště točitá, segmentová, třmenová, bočnicová, tak i atypická, která se řídí přáním zákazníka. Všem typům schodišť nechybí moderní design v podobě atraktivních materiálů, jakými jsou dřevo, nerez či sklo.

*Změna cen vyhrazena. Prodejní ceny budou stanoveny na základě aktuální cenové nabídky.
Uvedené ceny materiálu a realizace jsou bez DPH. Cena projekčních prací jsou vč. DPH.
Projekty rodinných domů
Rodinný dům s bonusem
211 155 190 | info@bonusdum.cz