Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | 650 typových projektů rodinných domů www.nasdum.cz
FLAMEN, s.r.o.
Krby, krbové vložky
Adresa: Svitavská 500/7
678 01, Blansko
Telefon: 517 070 138
E-mail: flamen@flamen.cz
www: www.flamen.cz
Kontaktní osoba:
Petra Zemánková

Telefon: 775 437 814
E-mail: flamen@flamen.cz

Galerie

O společnosti:

Český výrobceSTÁLE ČISTÉ SKLO, KTERÉ SE NEZAKUŘUJE10 let záruka na těleso krbové vložkyVÝSTELKA TOPENIŠTĚ JE Z ODOLNÉHO ŽÁROBETONU, KTERÝ NA ROZDÍL OD ŠAMOTU NENÍ KŘEHKÝ A NEPRASKÁ – POSKYTUJEME ZÁRUKU 4 ROKYZAJISTÍME KOMPLETNÍ INSTALACI. PORADENSTVÍ A ZAMĚŘENÍ POSKYTUJEME ZDARMA.Za kvalitou výrobků FLAMEN stojí dlouholeté zkušenosti jeho pracovníků v oblasti vývoje, výroby a distribuce. Někteří naši klíčoví pracovníci jsou v oboru již více než 20 let a velice dobře znají potřeby a požadavky zákazníků.


Základem je vždy kvalita, design a komfort používání. Na všechny tyto aspekty se zaměřujeme a naše produkty se vyznačují těmito parametry:


Kvalita
- pohyblivé části fungují lehce a dlouhodobě a přitom se neviklají, neklepou apod., prostě fungují


Design
- krbové vložky s designovým potištěným sklem, výběr z několika typů rámečků včetně nerezových


Komfort
- snadné otvírání dvířek, ovládání vzduchu, nízká spotřeba dřeva a tedy nízká potřeba přikládatUnikátní systém spalování

Systém spalování FLAMclean


Jedinečností krbů FLAMEN je jejich unikátní, vysoce účinný systém spalování FLAMclean: perfektně zpracovaný systém distribuce vzduchu ve spalovací komoře a soustava deflektorů přispívají k dokonalejšímu spalování, vysoké účinnosti krbové vložky a především k čistému sklu krbové vložky, které se během hoření nezakuřuje.

Kvalita

FLAMEN

Produkty FLAMEN se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou zárukou, vytříbeným designem, snadným ovládáním a snadnou údržbou. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitní provedení a použití vysoce jakostních materiálů.

Na krby FLAMEN poskytujeme jednu z nejdelších záruk na trhu, a to 10 let na těleso krbové vložky a dále 4 roky na topeniště z akumulačního žárobetonu LACfire.

Design

Vytříbený design je vlastní každému produktu FLAMEN. Naše krby poutají pozornost v každém interiéru, a proto je vyrábíme s důrazem na jejich technické provedení a design. Krby FLAMEN esteticky spojují příjemný design s nejnovějšími energeticky účinnými technologiemi, které jsou šetrné k okolnímu prostředí.

Inovace a vývoj

Inovace a vývoj

Inovace a vývoj ženou naše konstruktéry dopředu. Krbové vložky FLAMEN jsou moderní, odpovídají současným standardům a průběžně jsou dle Vašich připomínek a trendů na trhu inovovány. K vývoji přistupujeme s ohledem na každý detail krbové vložky, ať jde o jeho funkci, styl nebo design. Nabízíme Vám proto výrobek, který perfektně doplní Váš interiér nebo se přímo stane jeho ústředním prvkem.

Ekologie a normy

Náš závazek vůči životnímu prostředí a také účinnost a efektivitu našich krbů dokládají certifikace, které krby FLAMEN splňují: nejen základní evropskou normu EN 13229/A2, ale i náročné emisní předpisy norem rakouských (15a-BVG) a německých (BImSchV Stufe II).

*Změna cen vyhrazena. Prodejní ceny budou stanoveny na základě aktuální cenové nabídky.
Uvedené ceny materiálu a realizace jsou bez DPH. Cena projekčních prací jsou vč. DPH.
Projekty rodinných domů
Rodinný dům s bonusem
211 155 190 | info@bonusdum.cz