Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | 650 typových projektů rodinných domů www.nasdum.cz
Icopal Vedag CZ s. r. o.
Hydroizolace
Adresa: Dopraváků 749/3
184 00, Praha 8 - Dolní Chabry
Telefon: 220 303 710
E-mail: czinfo@icopal.com
www: www.icopal.cz
Kontaktní osoba:
Ing. Edmund Neubauer

Telefon: 602 611 931
E-mail: edmund.neubauer@icopal.com

Galerie

O společnosti:

Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. je součástí mezinárodního koncernu Icopal Group, vyrábí hydroizolační asfaltové pásy ve vlastním výrobním závodě v Litvínově a zajišťuje obchodní a technickou podporu výrobkům, které se vyrábějí ve skupině Icopal : Siplast s.a. ve Francii, Icopal GmbH v Německu, Icopal S.A. v Polsku, Icopal a.s. na Slovensku, Icopal bv. v Holansku, Icopal AB. ve Švédsku a v mnoha dalších výrobních závodech.

V současné době je Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa. Ústředí koncernu Icopal Group sídlí v Herlevu u Kodaně v Dánsku. Přehled o jednotlivých společnostech skupiny Icopal můžete najít na www.icopal.com.

Ve skupině Icopal Group byla vyvinuta a zavedena do výroby celá řada technologických inovací, které za posledních padesát let zásadním způsobem ovlivnily vývoj celého oboru izolací staveb. Přínos v oblasti vodotěsných izolací byl například v zavedení modifikovaných asfaltových pásů (SBS), mikroventilačního systému „THERM“, systému „profilace“ spodního povrchu modifikovaných asfaltových pásů pro spolehlivé natavení, úpravy podélného přesahu „Cut lines / Scariage„ , což je drobné zeslabení spalné fólie v přesahu v mnoha liniích, systému „SYNTAN“, který přispívá k ochraně asfaltového pásu proti poškození při jeho natavování plamenem hořáku v porovnání s předchozí běžnou úpravou povrchu hydroizolace jemným popískováním.

*Změna cen vyhrazena. Prodejní ceny budou stanoveny na základě aktuální cenové nabídky.
Uvedené ceny materiálu a realizace jsou bez DPH. Cena projekčních prací jsou vč. DPH.
Projekty rodinných domů
Rodinný dům s bonusem
211 155 190 | info@bonusdum.cz