PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Bonusy

Ke každému zakoupenému typovému projektu ve standardu RODINNÝ DŮM S BONUSEM získáváte automaticky ZDARMA řadu bonusů.

ZALOŽENÍ STAVBY RODINNÉHO DOMU

První řada zdiva, a přesnost jeho založení je důležitá pro správnou výstavbu a přesné vyzdění celé hrubé stavby. Nechte to na profesionálech a využijte služby bezplatného založení rohů první řady tvárnic profesionálními Ytong mistry. Ytong mistři vám navíc přímo na stavbě předvedou správné stavební postupy i to, jak je práce se stavebním systémem Ytong snadná a rychlá.

VÝPOČET SPALINOVÉ CESTY

Správný výrobce vám určitě pomůže s volbou systému, se stanovením potřebného průměru komína a návrhem spalinové cesty. Vedle poradenství přímo na místě zajišťuje také obchodní a technickou podporu.

3D NÁVRH KOUPELNY ZDARMA

Správný výrobce vám určitě pomůže s volbou systému, se stanovením potřebného průměru komína a návrhem spalinové cesty. Vedle poradenství přímo na místě zajišťuje také obchodní a technickou podporu.

PROJEKT GARÁŽE nebo DVOJGARÁŽE ZDARMA

Vybrali jste z naší nabídky projekt domu, který nemá garáž a vy nechcete nechávat své auta na pospas povětrnostním vlivům? Ke každému našemu projektu získáte projekt samostatně stojící garáže nebo dvougaráže zdarma. Garáže jsou navrženy z konstrukčního systému BEST-UNIKA který je vhodný i pro snadnou realizaci svépomocí.

NÁVRH ŘEŠENÍ REKUPERACE ZDARMA

Posuňte komfort bydlení ve svém rodinném domě více dopředu. Čistý vzduch v domácnosti je základ pro příjemné bydlení. Řízeným větráním ho budete mít vždy dostatek čerstvého vzduchu bez CO2, ušetříte za vytápění a snížíte hlučnost z venkovního prostředí.

NÁVRH ŘEŠENÍ CHLAZENÍ DOMU ZDARMA

Moderní stropní konstrukce a stropní chlazení jdou k sobě dohromady. Systém vytváří příjemné a zdravé prostředí. V trubkách, zabudovaných do stropní konstrukce, proudí chladicí voda, která, odvádí energii z chlazené místnosti. Tím, že je chlazení ve stropní konstrukci, působí aktivně na celé ploše místnosti a komfortnější a zdravější než klimatizace.

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.