PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Informace

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace ohledně zpracování projektové dokumentace, dodání projektové dokumentace s možností získání dotace, vyřízení stavebního povolení / ohlášení stavby až po zvýhodněnou dodávku materiálů pro stavbu rodinného domu. Rodinné domy jsou navrženy v jednotném standardu vybavení, který splňuje požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, nejedná se však o pasivní domy. Obálky všech rodinných domů splňuje doporučené hodnoty pro energetickou třídu B - Velmi úsporný rodinný dům.

TYPOVÝ PROJEKT S DOTACÍ 28 435 Kč

Jediný typový projekt rodinného domu na trhu, který je určen k běžné realizaci (né jako pasivní), a lze na jeho projekt získat dotaci. Žádná složitá administrace a komunikace s úřady, dotaci Vám po realizaci rodinného domu vyplatí zpracovatel typového projektu.

KOMPLETNÍ PROJEKT DOMU

Dokumentace rodinných domů pro stavební povolení je zpracována podle vyhlášky č. 62/2013 Sb. a obsahuje: průvodní zprávu, souhrnnou technickou zprávu, architektonicko-stavební řešení (technická zpráva, výkres základů, půdorysy podlaží, výkres střechy, řez A-A, pohledy), stavebně konstrukční řešení (technická zpráva, statický výpočet, skladba stropu, výkres věnců, výkres krovu), požárně bezpečnostní řešení, technika prostředí staveb (vytápění, zdravotechnika, elektroinstalace).

NABÍDKA KLASICKÝCH I MODERNÍCH RODINNÝCH DOMŮ

Široká nabídka rodinných domů s pestrou skladbou řešení a dispozic od 1+kk až po 6+kk s garáží. V nabídce naleznete 22 bungalovů, 26 patrových domů a 2 dvojdomy.

ÚPRAVY TYPOVÉ DOKUMENTACE RODINNÉHO DOMU ZDARMA

Pokud nebudete měnit vnější obvodové zdi rodinného domu, zpracujeme Vám jakoukoliv úpravu vnitřní dispozice. Prodlužuje se tím ale dodací lhůta oproti standardní 7 dnům Vám projekt doručíme za 3 – 4 týdny.

DOSTUPNÝ INDIVIDUÁLNÍ PROJEKT RODINNÉHO DOMU

Pokud se rozhodnete pro větší úpravy našeho typového projektu, nebo máte vlastní představu o dispozici rodinného domu, nabízíme zpracování individuálního projektu. Zpracování individuálního projektu domu začíná od 70 180 Kč.

DOSTUPNÁ SÍŤ KONZULTANTŮ A PROJEKTANTŮ PO ČR

Po celé republice máme konzultační místa u lokální projektantů. Vše můžete pohodlně řešit ve svém okolí. Na konzultačních místech můžete získat informace a objednat typový projekt, zapracování změn typového projektu, objednat zpracování osazení domu na pozemek a připojení na inženýrské sítě, objednat průkazu energetické náročnosti budovy, objednat vyřízení stavebního povolení.

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.