PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Partneři

< Zpět na všechny partnery

BAXI - BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. BAXI - BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.

Adresa: Jeseniova 2770/56, 130 00, Praha 3
Telefon: +420 271 001 627
Email: info@baxi.cz
Web: www.baxi.cz
Kontaktní osoba:
Telefon: 
Email:

O společnosti


Společnost BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. nabízí pro tuzemský trh široký sortiment plynových kotlů BAXI, a to jak klasické atmosférické kotle v provedení závěsném nebo stacionárním, tak i úsporné kondenzační kotle.

Nabízený typ kondenzačního kotle patří do modelové řady Luna Duo-tec HT a Nuvola Duo-tec HT, která zahrnuje širokou paletu moderních a cenově dostupných závěsných kotlů. Řada kotlů začíná od výkonu 2,1 kW do 41,2 kW. Rozsah modulace je 1 : 7. Kotle jsou určeny k ohřevu topné vody pro ústřední teplovodní vytápění a k ohřevu pitné vody TV (dříve TUV – teplá užitková voda), a to buď v průtokovém provedení (deskovém výměníku) - typ Luna Duo-tec HT, nebo v provedení se zabudovaným zásobníkovým ohřívačem (objem 45 litrů) - typ Nuvola Duo-tec HT. Typová řada kotlů Luna Duo-tec HT kromě „kombi“ verzí nabízí i široký sortiment kotlů „pouze pro vytápění“ s možností připojení externího zásobníku (o objemu 100 až 160 litrů) se zabudovaným 3-cestným ventilem v základní ceně.

Kotle jsou vybavené velkým LCD displejem s podsvícením pro snadné ovládání. V základní ceně kotlů Luna a Nuvola Duo-tec HT je vestavěná ekvitermní regulace, která umožňuje řízení 1 topného okruhu s nízkou nebo vysokou teplotou a TV. Tento základní řídicí systém s ekvitermní regulací pracuje s venkovním čidlem Siemens QAC34. Pro zajištění přesnější regulace teploty uvnitř domu lze využít vhodně umístěného vnitřního teplotního čidla v referenční místnosti. Výhodou této řady kotlů je možnost využití, kromě drátového propojení s regulací kotle a teplotními čidly, i bezdrátovou komunikaci. V závislosti na typu umístění kotle a konkrétním požadavku klienta je možnost dodání buď děleného odkouření – zvlášť pro přívod spalovacího vzduchu a zvlášť pro odvod spalin (ø 80/80 mm), nebo souosého koaxiálního odkouření (ø 60/100 mm do 10 metrů nebo ø 80/125 mm do 20 metrů).

Kondenzační kotle Luna a Nuvola Duo-tec HT splňují podmínky přísné emisní třídy NOx5 dle EN 297- EN 483 - 0-70 mg/kWh.

Další součást sortimentu společnosti BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. představují solární systémy. Dodáváme buď samostatné solární kolektory, nebo kolektory v sestavě s kotlem či bojlerem. Samozřejmostí je široká řada příslušenství.

Našim zákazníkům navíc poskytujeme poradenskou a projekční službu. Pro konečné uživatele jsme schopni zajistit kvalitní a snadno dostupný servis.

Fotogalerie


Fotogalerie

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.