PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Partneři

< Zpět na všechny partnery

BMI střešní a hydroizolační systémy, s.r.o. BMI střešní a hydroizolační systémy, s.r.o.

Adresa: Prosek Point - budova C, Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9
Telefon: +420 266 770 111
Email: bramac.cz@bmigroup.com 
Web: www.bramac.cz


 

O společnosti


BMI střešní a hydroizolační systémy, s.r.o.  je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin, příslušenství a hydroizolačních systémů. Je součástí silné nadnárodní společnosti BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací, má zastoupení také v Asii a jižní Africe. Skupina disponuje širokým portfoliem renomovaných a osvědčených produktů, které dokážou uspokojit náročné technologické, funkční a estetické požadavky zákazníků. Ti mohou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu.

Pod značkou BMI BRAMAC výrobce nabízí produkty pro řešení šikmých střech: betonové střešní tašky, keramické, pálené tašky, nadkrokevní  tepelnou izolaci, okapové systémy, příslušenství a doplňky ke střešním krytinám. Značky BMI ICOPAL a BMI VEDAG reprezentují výrobky pro řešení plochých střech a hydroizolací.


Inteligentní střešní systém

Díky zázemí silné nadnárodní společnosti využívá společnost BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o. know–how z celého světa a podílí se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Jeho komplexní řešení střešního pláště, které nese název Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC, se tak v České republice stalo synonymem pro nejvyšší kvalitu a spolehlivost.


Řešení pro každého

Základním stavebním kamenem značky BMI BRAMAC jsou betonové i keramické (pálené) tašky. Kromě tradičních modelů střešních tašek jsou v portfoliu zastoupeny i modely, vyráběné špičkovými technologiemi, jako je STAR a Protector PLUS či Classic AERLOX. Ze široké nabídky tvarů, barev a povrchových úprav si vybere opravdu každý zákazník.


Střešní systém se zárukami

Ke každému modelu střešních tašek nabízí společnost BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o. kompletní originální střešní doplňky a příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Na prověřená řešení střešního pláště se vztahují i nadstandardní záruky: 30letá záruka na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat další 10 nebo 15 letou záruku na funkčnost střešního systému. Kompletní nabídku završuje profesionální servis a poradenství.Fotogalerie

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.