PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Partneři

< Zpět na všechny partnery

JAP FUTURE s.r.o. JAP FUTURE s.r.o.

Adresa: Nivky 67, 250 81, Přerov III-Lověšice
Telefon: +420 581 706 011
Email: jap@japcz.cz
Web: www.japcz.cz
Kontaktní osoba:
Telefon: 
Email:

O společnosti


Společnost JAP FUTURE s.r.o.

Přerovská společnost JAP FUTURE s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

Stavební pouzdra JAP FUTURE s.r.o.

Moderní způsob oddělení jednotlivých prostor za pomoci stavebního pouzdra JAP FUTURE s.r.o. je velmi elegantním, tichým a v neposlední řadě i bezbariérovým řešením pro jakýkoliv interiér. Tento stavební dílec slouží pro zasouvání dveří dřevěných, prosklených i celoskleněných do zděné či sádrokartonové příčky. Stavební pouzdra jsou nabízena ve čtyřech modelových typech: Standard, Komfort, Parallel, Unibox.

Půdní stahovací schody JAP FUTURE s.r.o.

Stahovací schody jsou určené pro vstup do málo používaných – zejména půdních prostor. Stabilní konstrukce schodů zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození i rozdílnému teplotnímu a vlhkostnímu prostředí. Půdní schody jsou vyráběny v několika modelových řadách - v protipožární či zateplené variantě, s ukotvením do stěny, či do stropu. Délku a rozměry schodiště lze dodat dle přání zákazníka.

Schody a schodiště JAP FUTURE s.r.o.

Nabídka interiérových a exteriérových schodišť společnosti JAP FUTURE s.r.o. je komplexní. Zahrnuje totiž jak schodiště točitá, segmentová, třmenová, bočnicová, tak i atypická, která se řídí přáním zákazníka. Všem typům schodišť nechybí moderní design v podobě atraktivních materiálů, jakými jsou dřevo, nerez či sklo.

Fotogalerie


           

Fotogalerie

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.