PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Partneři

< Zpět na všechny partnery

KASPER CZ S.R.O. KASPER CZ S.R.O.

Adresa: Ječná 550, 541 03, Trutnov 3
Telefon: +420 499 827 300
Email: podpora@kaspercz.cz
Web: www.kaspercz.cz
Kontaktní osoba: Lenka Machová
Telefon: +420 604 228 714
Email: lenka.machova@kaspercz.cz

O společnosti


KASPER CZ s.r.o. - profil českého výrobce nosných konstrukcí na bázi dřeva

Naše společnost KASPER CZ s.r.o. působí v českém stavebnictví už od roku 1994. Výrobní činnost jsme zahájili ještě jako samostatná divize "Střechy" firmy KASPER s.r.o., ale už v roce 1997 jsme se osamostatnili a od té doby dodáváme dřevěné nosné konstrukce pro střechy pod značkou KASPER CZ s.r.o. A to nejen na český trh, ale i do sousedního Polska.

 

KASPER CZ s.r.o. dodává dřevěné nosné konstrukce pro stavební firmy, projektanty, tesaře i drobné stavitele

Za svou dvacetiletou historii jsme nasbírali opravdu hodně zkušeností, vytvořili si na české poměry špičkové technologické zázemí, vybudovali stabilní pracovní tým a vydobyli si pověst spolehlivého obchodního partnera. Spolupracujeme se stavebními firmami, developery, obcemi, architekty, ale i živnostníky poskytujícími tesařské práce a soukromými investory.

 

Dvacet let inovací a vývoje na poli dřevěných nosných konstrukcí, krovů a vazníků

Hodně prostředků investujeme do technického vybavení, a proto můžeme svým klientům vždy nabídnout tu nejvyšší kvalitu zpracování i nejmodernější technologie. Mezi prvními v ČR jsme si například osvojili výrobu vazníků a dřevěných nosných konstrukcí se styčníkovou deskou, které opravdu dramaticky zkracují proces realizace. V roce 2010 jsme zase zakoupili CNC dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i, díky němuž dosahujeme takřka neomezené variability tvarů.

 

Pracujeme na sobě i na kvalitě našich služeb

Stejnou důležitost pro nás mají ale také lidé, kteří v naší společnosti pracují. Věnujeme mnoho energie stálému vzdělávání našich zaměstnanců a také trvalému zlepšování firemních procesů. Můžeme se pochlubit certifikovaným integrovaným systémem řízení (ČSN EN ISO 9001, 14001 a 18001). Od roku 2007 také používáme manažerský informační řídicí systém K2.

Každému, kdo hledá dodavatele nosné konstrukce pro střechu, dřevostavbu nebo jiný objekt, poskytneme ucelenou nabídku služeb  - od projektu až po vlastní realizaci. Jsme rychlí, umíme se přizpůsobit a je na nás spoleh. Těšíme se na spolupráci třeba i s vámi!

Fotogalerie


           

Fotogalerie

Copyright © 2016-2022 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.