PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ

Partneři

< Zpět na všechny partnery

BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.

Adresa: Prosek Point - budova C, Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9
Telefon: +420 266 770 111
Email: bramac.cz@bmigroup.com 
Web: www.bramac.cz
Kontaktní osoba: infolinka
Telefon: +420 844 106 106
Email: bramac.cz@bmigroup.com

O společnosti


BRAMAC je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin a doplňků. Je součástí silné nadnárodní společnosti BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací, má zastoupení také v Asii a jižní Africe. Skupina disponuje širokým portfoliem renomovaných a osvědčených produktů, které dokážou uspokojit náročné technologické, funkční a estetické požadavky zákazníků. Ti mohou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu.

Inteligentní střešní systém

Díky zázemí silné nadnárodní společnosti využívá BRAMAC know–how z celého světa a podílí se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Jeho komplexní řešení střešního pláště, které nese název Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC, se tak v České republice stalo synonymem pro nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Řešení pro každého

Jeho základním stavebním kamenem jsou střešní tašky. Společnost BRAMAC má v nabídce betonové i keramické (pálené) tašky. Kromě tradičních modelů střešních tašek jsou v portfoliu zastoupeny i modely, vyráběné špičkovými technologiemi, jako je STAR a Protector PLUS či Classic AERLOX. Ze široké nabídky tvarů, barev a povrchových úprav si vybere opravdu každý zákazník.

Střešní systém se zárukami

Ke každému modelu střešních tašek nabízí společnost BRAMAC kompletní originální střešní doplňky a příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Na prověřená řešení střešního pláště se vztahují i nadstandardní záruky. Společnost BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat další 10 nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému. Kompletní nabídku završuje profesionální servis a poradenství.Fotogalerie

Copyright © 2016-2019 Architektonická kancelář Křivka s.r.o.